Hakkımızda

Best Elektronik Servis  izmir olarak Plazma tv tamiri, Lcd tv tamiri, led tv tamiri,Uydu montaj ve Bakımı, Merkezi sistem çanak anten kurulumu ,Güvenlik kamerası kurulumu, Kumanda satışı , temin tedarik ve bu cihazlarda oluşacak arıza tespit, uygun fiyat, tamir hizmetleri ve müşteri memnuniyeti merkezli çalışmalarını yürütmekteyiz.

Arıza Tespiti
Firmamıza gelen tüm cihazlar, A’dan Z’ye testlere tabi tutularak arıza tespiti yapılır. Çözüm için müşteriye öneri sunulur.

Uygun Fiyat
Arızası tespit edilen cihazlar için en uygun fiyat vermek için elimizden geleni yaparız, tamir için müşteri onayı alınarak işe başlanır.

Tamir Hizmetleri
Fiyat onayı alınan tüm cihazlar, konusunda uzman personelimiz tarafından evinizden alınır ve dükkanımıza getirilerek tamire alınır.

Müşteri Memnuniyeti
Tamiri biten cihazlar müşteriye zamanında ve sorunsuz olarak teslim edilir.

Best Elektronik olarak, Samsung, LG, Arçelik, Philips, Beko, Vestel, Sony, Grundig, SEG, Sunny, Regal ve Axen Marka Televizyonların Tüm Servis, Tamir, parça temini ve parça değişim İşlemleri tarafımızdan üstün hizmet anlayışı ile yapılır.

LCD TV’ler, Plazma TV’ler, Led TV’ler, 4K TV’lerin tamirinde uzmanlaşmış ekibimiz, profesyonel olarak hizmet vermektedir.  Tamir, onarım yada bakımını yaptırmak istediğiniz tüm televizyonlarınızı Üçkuyular da bulunan mağazamıza  getirebilirsiniz.

 Bakım, tamir ve onarımı yapıldıktan sonra ister siz gelip alabilirsiniz, isterseniz biz teslim ederiz.

Fiyat almak için lütfen iletişim adreslerimizden bize ulaşın. Daha büyük sorunlar için incelendikten sonra fiyat verilmektedir.

Yıldırım Elektronik olarak, Smart Tv, Led Tv, Lcd Tv, Qled Tv, Plazma, Oled Tv ve Curved Tv ler başta olmak üzere her türlü televizyonların tamir ve servis işlemlerini işinde uzman ekibi ile profesyonel bir şekilde yapmaktadır.