PANELİ KIRIK TV ALIMI

Ekran KırıkArızalı Tv leri Geri Dönüşüme Kazandırıyoruz Alıyoruz

Her geçen gün gelişen teknolojinin de yardımı ile hızla gelişen elektronik eşya sektörünün en çok tercih edilen, her ev için ihtiyaç halinde olan, hatta çoğu evde neredeyse tüm odalarda bulunan lcd, led ve o led tv ler olduğunu biliyor musunuz?

Evlerin ve işyerlerinin vazgeçilmezi olan Televizyonlar uzun dönem faydalı kullanılabilmeleri için kullanım kitapçıklarındaki kullanma talimatlarına uygun olarak kullanılmalıdır. Kullanım talimatlarına uygun kullanım hallerinde dahi elektronik olmaları hasebi ile arıza meydana getirebilecek olan televizyonlar farklı fiziki temaslar sonucunda da kullanılamaz hale gelebilmektedir.

Her eşyanın doğasında olduğu gibi elektronik aletlerin de bir ömrü bulunmaktadır. Uzun zaman boyunca arıza veren, verdiği her arızadan sonra tekrar tekrar arızalar çıkaran eski televizyonların zaman sonra tamir maliyetleri çok yükselmekte, ekranının değiştirilmeye uygun olmaması durumunda ise kullanıcılar tarafından çöpe atılmaktadır.

Yıldırım Elektronik olarak siz değerli müşterilerimizin Led Tv Ekranı kırık, Lcd Tv Ekranı Kırık ve Arızalı tv lerinizi geri dönüşüme kazandırmak üzere alıyoruz.

Böylelikle kırık, çatlak ve arızalı televizyonlarınız geri dönüşüm merkezimize ulaşmasının akabinde tarafınıza makul bir ödeme gerçekleştirilmektedir. Bu işlem hem ekonomimize yeniden kazanım, hem sizleri artan tamir maliyetlerinden kurtarmak, hem de süregelecek hatalar silsilesinden uzaklaşabilmek adına atılmış bir adımdır.

Yıldırım Elektronik olarak siz değerli müşterilerimizin tv tamir, tv arıza v.b. gibi işlemlerinize mesai saatlerimiz içerisinde hizmetinizdeyiz. Aynı zamanda tamiri mümkün olmayan, olsa da verim alamayacağınız, bir kenara atarak kurtulmayı düşündüğünüz eski arızalı veya ekranı kırık televizyonlarınız için hem aile bütçenize katkıda bulunabileceğiniz bir ücret, hem de ülkemizin ekonomisine kazandırılabilecek muhteşem bir hizmet sunmaktayız.

Arızalı televizyonlarınız led tv ekranı kırık, lcd tv ekranı kırık veya arızalı tv olarak evinizde veya işyerinizde ise bizlere çağrı merkezimizden ulaşmanız durumunda aynı gün belirttiğiniz adresten televizyonunuzu alıyor dilediğiniz saatte ve anında geri dönüşüm merkezimize ulaştırarak hem geri dönüştürüyor, hem de ekonomiye ciddi anlamda katı sağlamış oluyoruz.