LED TELEVİZYON TAMİR TEKNİK SERVİSİ

Televizyon, icadından bu yana pek çok değişim yaşadı. Öncelikle siyah-beyaz ekranlar ile hayatımıza giren televizyonlar, sonrasında renkli ekran olarak üretilmeye başlandı. Bununla da kalınmayarak teknolojinin de gelişmesi ile beraber büyük ekranlı televizyonlar üretildi ve son olarak da tüplü televizyonlardan LED TV’lere geçiş yaşandı. LED TV’ler, görüntü kalitesi ve kontrastı yüksek televizyonlardır. Bunun yanında mükemmel bir enerji tasarrufu sunarlar. Ancak zaman zaman bu televizyonlarda da arızalar yaşanabilir. LED televizyon tamiri ve LED televizyon montajı gibi hizmetler için firmamız ile her zaman iletişime geçebilirsiniz.

LED Televizyon Tamiri ve Onarımı

Minimal ve çekici tasarımları, yüksek çözünürlükleri ve enerji tasarrufu nedeniyle sıkça tercih edilen LED TV’ler, zamanla arıza çıkarabilir. Çünkü bu televizyonların ekranları diğer televizyonlara göre çok daha hassastır ve daha fazla dikkat gerektirirler.

LED TV’lerde oluşan arızaların başında LED panel kararması gelmektedir. Böyle bir durumda, çoklu panel kararması ya da komple kararma olmasına göre farklı işlemler yapılmaktadır. Yine LED TV arızaları arasında ekranda çizgi ve ekran led black light gibi arızalar da bulunmaktadır. Bu ve benzeri LED TV arızaları için firmamız ile irtibata geçebilir, işinde deneyimli ve uzman kadromuz ile LED televizyon tamiri hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

LED Televizyon Montajı

LED televizyon montajı, deneyimli ekimiz tarafından gerçekleştirilen profesyonel bir hizmetimizdir. LED TV’nizi satın almanız ardından kurulumunu ve montajını kendiniz yapmaya çalışmanız halinde kazalara, ekonomik kayıplara ve geri dönüşü olmayan arızalara neden olabilirsiniz. Bunun için uzman ekibimizden yardım almanız sizin yararınıza olacaktır.

LED televizyon montajı yapılmadan önce ekibimiz, televizyonunuzu yerleştireceğiniz mekânda keşif yapar. Ardından cihaza en uygun, en güvenli ve en verimli alanı seçerler ve kurulumunu gerçekleştirirler. Bu sayede cihazınızda hatalı montaj sonrasında oluşabilecek kaza ve kayıpların önüne geçilmiş olur.

LED Televizyon Kanal Ayarı

LED televizyonlar ile ilgili verdiğimiz hizmetler arasından LED televizyon kanal ayarı hizmeti de bulunmaktadır. Dilerseniz deneyimli ve iş ahlakı yüksek teknik ekibimiz, LED TV’nizin kanal kurulumunu en uygun şekilde gerçekleştirebilir.